Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Одеська політехніка"

logo

Обери своє майбутнє - заповни анкету для вступу до НПФК Одеської політехніки! Анкета для абітурієнта: https://form.jotform.com/223001295213037 Заповнюй анкету для абітурієнта за посиланням! https://form.jotform.com/223001295213037

День відкритих дверей!

Учні-випускники 9-тих, 11-х класів 2023 року вже сьогодні перебувають на шляху вибору майбутньої професії. На цьому етапі виникає необхідність отримати більше інформації щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей і додаткових переваг того чи іншого закладу освіти. День відкритих дверей – це традиційний захід, у межах якого майбутні абітурієнти мають можливість отримати необхідну інформацію та зробити перший крок до своєї професійної освіти.

5 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч майбутніх абітурієнтів та їх батьків з керівництвом Новокаховського політехнічного фахового коледжу. Директор закладу – Вітков Віталій Володимирович розповів про навчання у коледжі, переваги здобуття фахової передвищої освіти, перспективи подальшого навчання та працевлаштування. Ознайомив зі спеціальностями, освітньо-професійними програмами, умовами навчання,  освітньою стратегією коледжу,  відповів на всі запитання абітурієнтів та їх батьків, надав інформацію стосовно порядку та особливостей прийому 2023 року в умовах воєнного стану. Звернув увагу присутніх на тому, що однією з важливих переваг навчання є те, що коледж може надати безперервну ступеневу освіту від фахового молодшого бакалавра до магістра, адже коледж є структурним підрозділом Національного університету «Одеська політехніка».

Шановні абітурієнти! На даному етапі вашого життя важливо бути активними і креативними у виборі професії та майбутнього, адже успіх приносить лише та робота, яку обирають за власним бажанням, відповідно до інтересів та здібностей. Сподіваємось, що ви отримали вичерпну інформацію про коледж та можливості, які отримує кожен наш студент для навчання, саморозвитку і дозвілля.