Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Одеська політехніка"

logo

Обери своє майбутнє - заповни анкету для вступу до НПФК Одеської політехніки! Анкета для абітурієнта: https://form.jotform.com/223001295213037 Заповнюй анкету для абітурієнта за посиланням! https://form.jotform.com/223001295213037

Спортивне життя онлайн

В умовах воєнного часу непросто підтримувати спортивне життя в закладах освіти, але попри всі труднощі  студенти ВСП "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Одеська політехніка" під керівництвом викладача фіз.вих. Діденко Н.М. взяли участь в  першості Херсонського обласного відділення ( філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з тестових вправ серед студентів закладів вищої, фахової передвищої освіти, учнів професійної і загальної середн.освіти Херсонської області.
Змагання проводилися з метою залучення студентської та учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом та підвищення рухової активності.
 Дякуємо усім учасникам та суддям, з нетерпінням чекаємо нових спортивних змагань!