Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Одеська політехніка"

logo

Обери своє майбутнє - заповни анкету для вступу до НПФК Одеської політехніки! Анкета для абітурієнта: https://form.jotform.com/223001295213037 Заповнюй анкету для абітурієнта за посиланням! https://form.jotform.com/223001295213037

Майбутні лідери України!

ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва» проводив онлайн-турнір «Майбутні лідери України:  образ мислення та стиль життя» . В Турнірі взяли участь  близько 660 учнів шкіл та ліцеїв, а також студенти коледжів та технікумів України, у тому числі і студентки нашого коледжу Відокремлений структурний підрозділ «Новокаховський політехнічний фаховий коледж» Національного університету «Одеська політехніка» - Срібна Олександра,  Блудова Вероніка (спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та Куряча Валерія (спеціальність 071 «Облік і оподаткування».
Онлайн – турнір проводився з метою популяризації та формування стійкого інтересу талановитої молоді до тенденцій розвитку у сфері управління бізнесом, HR-менеджменті та прийнятті ефективних управлінських рішень з використанням інноваційних підходів у економіці, які відіграють вагому роль в стабілізації економічного розвитку України, підвищенні освітнього рівня, набутті світоглядних орієнтацій та розвитку інтелектуального потенціалу нації.
 1 етап онлайн - турніру стартував 8 березня 2023 року, в якому взяли участь студентки нашого коледжу та  представили  мультимедійні презентації проєктів з тем "Мотивація персоналу та управління конфліктами" - Срібна Олександра (група 07203), "Інвестиції в освіту для людини та світу" - Блудова Вероніка (група 07203), "Психологія управління персоналом, лідерство" - Куряча Валерія (група 07201), керівник проєктів викладач Санін В.Л. та вибороли перемогу в першому етапі.
2 етап онлайн – турніру стартував 1 квітня 2023 року, в якому студентки захистили перед журі свої проєкти-презентації та одержали перемогу в номінаціях:
«За глибокий аналіз у проєкті» - Блудова Вероніка;
«За науковий підхід у проєкті» - Срібна Олександра.
 За участь та перемогу студентки нагороджені сертифікатами  для участі у молодіжній програмі «Уроки лідерства» та дипломами.
Вітаємо переможців і учасників та бажаємо успіхів у вивченні економічних  дисциплін, натхнення і наснаги у навчанні.