Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Одеська політехніка"

logo

Обери своє майбутнє - заповни анкету для вступу до НПФК Одеської політехніки! Анкета для абітурієнта: https://form.jotform.com/223001295213037 Заповнюй анкету для абітурієнта за посиланням! https://form.jotform.com/223001295213037

Методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін

27.04.2023р. відбулося обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Херсонської області на базі ВСП «Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Одеська політехніка» на платформі Skype. Голова методичного об’єднання  Першина О.І. привітала всіх учасників  із можливістю продовжити роботу в  умовах військового стану. У роботі методичного об’єднання взяв участь викладач коледжу Санін В.Л. із доповіддю  на тему: «Проведення Комплексного державного екзамену за фахом в умовах війського стану», яка зацікавила колег сучасними  методами роботи в умовах  організації освітнього процесу за дистанційними технологіями.