Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного університету "Одеська політехніка"

logo

Обери своє майбутнє - заповни анкету для вступу до НПФК Одеської політехніки! Анкета для абітурієнта: https://form.jotform.com/223001295213037 Заповнюй анкету для абітурієнта за посиланням! https://form.jotform.com/223001295213037

Вітаємо переможців!!!

Сьогодні, 6 січня, були підведені підсумки та оголошені переможці обласного заочного конкурсу журналістських творів «Погляд юних» під загальною темою «Херсонщина – це Україна!» організований  «Малою академією наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.  
Із перших слів хочемо привітати і подякувати усім нашим переможцям, які попри складний час  нас надихають і заряджають, доводять, що наша молодь є найталановитішою.

Отже, маємо такі успіхи:
І місце у номінації «Есе» посіли: Морозова Марія (студентка І курсу гр. 07222), Колеснік Юлія (студентка ІІ курсу, гр.07211).
І місце у номінації «Стаття» посіли:  Войтюк Денис (студент ІІ курсу, гр. 12211),  Тимофієнко Артем (студент І курсу, гр.14221-14223).
ІІ місце у номінації «Нарис» посіла Козирь Злата (студентка ІІ курсу, гр. 27211). 
Вітаємо і їх керівників: Войтюк Л.М., Скочеляс О.П.,  Хищенко Т.І. 

 

Додамо, що завданням конкурсу було виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, формування навичок пошукової та дослідницької діяльності здобувачів освіти; розвиток критичного та аналітичного мислення, творчих здібностей; стимулювання прояву активної життєвої позиції та прагнення до самовдосконалення молоді; виховання патріотизму, національної та громадянської свідомості. 
Ще раз щиро вітаємо усіх наших студентів із здобутими перемогами та бажаємо натхнення, творчих здобутків і нових досягнень, подальшого розкриття творчого потенціалу.