Комісія природничо-математичних дисциплін

Роби велике не обіцяючи великого.
Піфагор

Учити жить…
Чи є такий урок,
Чи є для цього формула єдина
Учити так, щоб виросла людина.

Учитель – важлива людина в житті кожного. Він працює з найціннішим – особистістю. Тож вчитель не тільки вчить, він допомагає, скеровує, виховує, підказує, шукає… Така доля вчителя. Бути вчителем, значить не просто знати свій предмет, а бути обізнаним у різних сферах життя, бути відкритою, небайдужою, люблячою людиною. Кожна дитина – це маленький всесвіт, і, правильно дібравши ключик, можна виховати особистість. А найбільшою нагородою для вчителя є досягнення його учнів, їх життя, і відчуття того, що ти допоміг становленню ЛЮДИНИ.

Проблема предметно-циклової комісії природничо-математичних дисциплін:

«Розвиток самостійності та творчих здібностей обдарованих студентів, здійснення диференціації та індивідуалізації навчання, посилення міждисциплінарної інтеграції шляхом активного впровадження інформаційних освітніх технологій .»

Опята Людмила Іванівна
Голова ПЦК природничо-математичних дисциплін, голова обласного
методичного об’єднання викладачів математики
закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.
Педагогічне кредо: «Математика прекрасна двома речами – Можливістю вивчати її, та можливістю викладати її»
Б. Паскаль.
Життєве кредо: Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.
Сенека
Освіта: повна вища педагогічна освіта, Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Белінського, 1986р., спеціальність «Математика і фізика»
Викладач навчальних дисциплін: «Математика», «Лінійна алгебра і аналітична геометрія», «Математичний аналіз», «Математична логіка», «Дискретна математика», «Диференціальні рівняння», «Теорія ймовірності та математична статистика», «Чисельні методи», «Математичні методи дослідження операцій»
Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії
Педагогічне звання: викладач – методист

Саврадім Людмила Василівна
заступник директора з навчальної роботи,викладач математики;
Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії
Педагогічне звання: викладач-методист, нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України»
Педагогічне кредо: Інноваційна діяльність - це гарно організована, раціональна і систематична робота
П. Друкер
Життєве кредо: Якщо ти віднайдеш у своєму серці турботу про когось іншого, ти досягнеш успіху.
Мая Ангелоу
Освіта: Одеський державний університет ім. Мечникова. 1979р., математика

Яковлева Наталія Миколаївна
Заступник голови предметно-циклової комісії
Педагогічне кредо:  Недостатньо лише отримати знання;
треба знайти їм застосування.
Недостатньо тільки бажати;
треба творити.
Йоган Гете
Освіта: повна вища педагогічна освіта, Херсонський державний педагогічний інститут ім. Н.М. Крупської, 1981рік, спеціальність «Математика»
Викладач дисциплін: «математика», «вища математика»

Очкаленко Наталія Олександрівна
викладач хімії;
Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії.

Потапова Тетяна Володимирівна
Педагогічне кредо: «Не в кількості знань полягає освіта, а в повному розумінні й майстерному застосуванні в житті всього того, що знаєш»
Фрідріх Дістервег
Освіта: повна вища, Херсонський державний університет
Cпеціальність: математика
Викладач дисциплін: «Математика», «Вища математика»
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст»

Розмариця Оксана Володимирівна
Педагогічне кредо: «Щоб бути хорошим викладачем, треба любити те, що викладаєш, та любити тих, кому викладаєш»
Життєве кредо: «Є три речі, які ніколи не повертаються назад: час, слово, можливість. Тому ... Бережіть час, вибирайте слова і не втрачайте можливостей»
Освіта: повна вища педагогічна освіта, Уссурійський державний педагогічний інститут, 1990р., спеціальність «Математика»
Викладач дисциплін: «Математика», «Вища математика»
Кваліфікаційна категорія: викладач вищої категорії, старший викладач
Педагогічне звання:  старший викладач

Рочняк Олег Васильович
Педагогічне кредо: «Складні речі – простими словами!»
Освіта: повна вища педагогічна освіта, Миколаївський державний педагогічний інститут, за спеціальністю – математика
Викладач дисциплін «Фізика», «Астрономія», «Математика».

Тимченко Лариса Адамовна
Викладач біології
Освіта: повна вища; Херсонський державний педагогічний інститут
ім. Н.К.Крупської, 1995 р.
Педагогічне звання: викладач – методист

Ходарєва Олена Анатоліївна
Педагогічне кредо:
«Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява.
Візьми усмішку і подаруй її тому, хто її потребує.
Візьми доброту і дай її тому,хто сам не вміє віддавати.
Візьми віру і віддай її кожному, хто не має її.
Візьми любов і неси її світові»
Освіта: повна вища, Київський політехнічний інститут, 1987 р.
Викладач дисциплін: «Фізика», «Астрономія»
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст пешої категорії